Sprawdź nasze Opinie

Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.

Zawsze braliśmy zraza i mielonego.. Mielony jest już suchy i niedobry, zraz, który dzisiaj jedliśmy w pracy też jakiś inny niż zawsze.. zamawiamy dania dla Urzędu Miasta Bydgoszczy, o ile wzrost cen jest zrozumiały, to spadek jakości dań jest niedopuszczalny (!).. poważnie rozmyślamy nad zmianą lokalu, z którego zamawiamy jedzenie -- proszę trzymać poziom taki jak wcześniej albo zaczniecie tracić klientów(!) pozdrawiam stały klient.

Marcin

Ok

Ewelina

Pyszna zupa szczawiowa! Fajna sharma i sos czosnkowy. Bardzo dobry klopsiki w sosie. Szybka dostawa.Bardzo miły Pan z dowozu. Polecam

Agnieszka

Jedzonko pyszne jak zawsze.

Małgorzata

Znów brak- tym razem nie spakowano pieczywa :( Klusek szarych nie polecam - mamałyga nie kluski.
Zupy bardzo dobre.

Monika

Ok

Ewelina

Brak schabowego to skandal. Szczawiowa bez zarzutu. Sos mógłby być bardziej doprawiony i kopytka też

Piotr

Wszystko smaczne jak zawsze i na czas , dziękuję ;-)

MARZENA

Ok

Ewelina

Zamówienie , które złożyłam o 14, miało dotrzeć na 15:15. Zamówienie otrzymałam chwilę po 16. Żadnej wiadomości o opóźnieniu ,telefonowałam do baru,nikt nie odbierał. Plus,że Zamówienie dotarło ciepłe,ale sos wylał się z opakowania... tyle razy u Państwa zamawiałam i pierwszy raz coś takiego. Szkoda...

Anna

Klops składający się w większej części z bułki tatartej, nijaka surówka, bez smaku i do tego jak zawsze zadębiałe ziemniaki, ugotowane z rana i trzymane w garze całymi godzinami. Zupa krupnik z dziwnym posmakiem, a żurek za 13 zł w ilości jednej chochelki, to skandal. Swoją drogą macie rozmach w podwyżce cen np. z 10 zł na 13 zł od razu wycenić wodę o smaku żurku z paczki z dodatkiem najtańszej parówkowej kiełbasy. Brawo!!! Moja prośba o świeże ziemniaki i tym razem zbagatelizowana, jak za każdym razem i warto wspomnieć, że to moje już z kolei dziesiętne zamówienie i zawsze to samo - ziemniaki niezjadliwe, zawsze wyrzucam. Może lepiej róbcie purée ziemniaczane z dodatkiem masełka czy mleka. Takie zamiaki nawet, gdy są w garnku i podtrzymuje się ciepło są o wiele smaczniejsze o zadębiałych, twardych, wielkich kartofli z wody. Do purée wystarczy dodać co jakiś czas odrobinę mleka, aby nie były suche, jak już musicie gotować takie ilości ziemniaków dla gości i można utrzymywać ciepło w garnku a mimo to purée nie będzie suche. Pomyślcie o tym. Wiele barów tak robi, a wy dajecie zawsze okropne ziemniaki do jedzenia za co my goście płacimy i później wyrzucamy, bo są ohydne. Nie pisałbym tego, gdyby miało miejsce to pierwszy raz, ale to już zdarzyło się kilkanaście razy, że zamawiam o 10:00 posiłek i o godz. 11:30 dostaje ziemniaki nieświeże, a przecież to jest chwilę po otwarciu baru więc powinny być świeżutkie. Zacznijcie od poprawy jakości serwowanych dań, bo takim oszczędnym działaniem nie zdobywacie klientów a ich tracicie. Jeśli podwyższacie ceny to i jakość podnieście. Nic nie uzasadnia nagłego przeskoku ceny żurku z 10 zł na 13 zł i to jeszcze w takiej małej ilości jaką przywozicie, jeśli jakoś jest coraz gorsza. Dzięki tak wysokiej podwyższce cen możecie podnieść jakość potraw poprzez zakup lepszych produktów.

Damian

Wszystko smaczne I na czas

Ewelina

Smaczne i na czas , polecam

Ewelina

Posiłek bardzo dobry- polecam wątróbkę z drobiu, ziemniaki i surówka z białej kapusty!. Dostarczono posiłek szybko co zawsze bardzo cieszy. Dziękuje bardzo!

Małgorzata

Jedzenie zawsze smaczne, porcje porządne i to wszystko w przystępnej cenie.

Wiktor

Dziękujemy i zapraszamy ponownie! 🙂
~ Zespół Bar Akademicki Bydgoszcz

Smaczne jak zwkle

Ewelina

Dziękujemy! 🙂
~ Zespół Bar Akademicki Bydgoszcz

Pomyłka w zamówieniu, zamiast
pierożków z ciasta filo z mięsem wieprzowym z dodatkiem podsmażanych pieczarek i surówki otrzymałem ze szpinakiem i ogórkami pokrojonymi w jakieś słupki. Pierożki niesmaczne.
W zupie ogórkowej zadębiałe ziemniaki wielkości takiej jak podaję się do mięsa i sosu.
Kompot gorący (bez smaku).
Zupa krupnik bez rewelacji.
Odmówiono mi zrealizowania prośby o zmianę marchewki na surówkę w Lunchu czyli daniu klopsiki w sosie koperkowym, które na marginesie w smaku były bardzo ohydne. Smakowały niczym łój z bułką tartą ( pewnie mrożone przed świętami i odgrzane po świętach.
Oburza fakt, że to moje już dziesiętne zamówienie w tym barze i za każdym razem coś nie tak… nie dawno uważałem, że to bar klasy premium, ale nie można się godzić na poniżanie klientów w ten sposób, że wrzuca się niesprzedane ziemniaki z poprzedniego dnia do zupy ogórkowej. Na marginesie płacę za gołąbka w sosie pomidorowym więc nie wiem skąd to żałowanie sosu i wydawanie klientowi dania z zadębiałymi ziemniakami, które są gotowane najpewniej kilkanaście godzin wcześniej.
Posiłek zamówiony o 10:00, a ziemniaki około 11:00 przyjeżdzają takie w smaku jakby miały z 12h, dziwne!

Nie polecam, po prostu coraz gorzej, brak szacunku nawet do stałych klientów wydawanie jedzenia porównywalnego do paszy dla świń niedługo pewnie spowoduje utratę większości klientów. Zacznijcie szanować to, co macie i nie oszukujcie klientów na nieświeżym, oszczędnie ugotowanym jedzeniu.


Damian

Zamówiony kotlet schabowy to nie XL to olbrzymi kotlet na wielki talerz. Dziękuję za szybkie dostarczenie gorącego obiadu.
Polecam restaurację Bar Akademicki.

Małgorzata

Zamawiam systematycznie co jakiś czas, ostatnio częściej, nawet 2 razy w tygodniu. Jedzenie pyszne, nie mam zastrzeżeń, byłoby 5 gwiazdek żeby nie opóźnienie w dostawie.
Dwukrotnie opóźnienie przekroczyło 30 minut, jest to tym bardziej dziwne bo zamówienie składane jest np. 3-4 godziny wcześniej, restauracja ma czas żeby się wyrobić... Niestety opóźnienia w dostawie ostatnio stały się regułą, trochę to zniechęca do kolejnych i powoduje szukanie alternatywy.

Michał

Smaczne jak zawsze

Ewelina

Przepyszny gulasz z żołądków! Trzeci dzień zamawiam go na obiad.

Zofia

Polecam Restaurację Bar Akademicki. Posiłek bardzo dobry a dowóz błyskawiczny. Dziękuję

Małgorzata

Bardzo pyszne jedzenie. Zresztą jak zawsze! 🙂

Marek

Wszystko jak zawszę smaczne.

Ewelina

Danie bardzo smaczne...kotlet mielony z surówką i ziemniakami. Gorące i pyszne to dwa stosowne słowa !
Przywieziono expresowo- bardzo dziękuję i polecam Bar Akademicki.

Małgorzata

Wszystko pyszne

Ewelina

Wszystko ok. Pysznie jak zawsze. Polecam!

Joanna

Zamówiłam kotlet mielony z ziemniakami i surówką . Posiłek bardzo dobry - dziękuję
Drugie danie to pulpety w sosie pomidorowym - i ten posiłek niestety nie smakował. Szkoda.
Bar Akademicki polecam. Dania są gorące i dobrze zapakowane . Dostawa jest przed czasem co bardzo cieszy. Dziękuję

Małgorzata

Pyszne jedzenie, dostarczone na czas, polecam.

Anna

Wszystko bardzo dobre!
Zraz to najlepsze danie w ofercie Baru Akademickiego.
Ziemniaki gorące no może trochę mało surówki...
Dostawa szybsza niż określono w planie . Polecam dania i dziękuję

Małgorzata